Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Inhoud
- 416 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Rubenslaan 178 is een appartement in Vlissingen, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €159.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rubenslaan 178
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hercules Segherslaan e.o. is €159.000. Dat komt neer op circa €1.262 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRubenslaan 178 is een appartement van 126 m² in de wijk Hercules Segherslaan e.o.. De buurt telt 1.198 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.368 inwoners per km².
Rubenslaan 178 is een appartement in Hercules Segherslaan e.o., gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Rubenslaan 178 heeft 126 m² woonoppervlakte en 416 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Hercules Segherslaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €159.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rubenslaan 178 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-06-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Rubenslaan 178 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Hercules Segherslaan e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €159.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Rubenslaan 178 in Hercules Segherslaan e.o. bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rubenslaan 178: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.8 km.