Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2010
- Woonoppervlakte
- 184 m²
- Inhoud
- 460 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Rubenslaan 100 is een appartement in Vlissingen, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €159.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rubenslaan 100
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hercules Segherslaan e.o. is €159.000. Dat komt neer op circa €864 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRubenslaan 100 is een appartement van 184 m² in de wijk Hercules Segherslaan e.o.. De buurt telt 1.198 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.368 inwoners per km².
Rubenslaan 100 is een appartement in Hercules Segherslaan e.o., gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Rubenslaan 100 heeft 184 m² woonoppervlakte en 460 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Hercules Segherslaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €159.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rubenslaan 100 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Rubenslaan 100 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Hercules Segherslaan e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €159.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Rubenslaan 100 in Hercules Segherslaan e.o. bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rubenslaan 100: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.8 km.