Portiekflat (appartement) Willem van de Veldelaan 21 Vlissingen

Willem van de Veldelaan 21, 4383 TW Vlissingen

57 m² Bouwjaar 1956 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Willem van de Veldelaan 21 is een portiekflat (appartement) in Vlissingen, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €159.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
57 m²
Inhoud
175 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€135.000 tot €160.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Willem van de Veldelaan 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem van de Veldelaan 21

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
109.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.54 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2065 Inwoners
1205 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1198 Woningvoorraad
€159.000 Gem. woningwaarde Hercules Segherslaan e.o.
38% Koopwoningen
4.368 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem van de Veldelaan 21

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Willem van de Veldelaan 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem van de Veldelaan 21?

De prijsindicatie voor Willem van de Veldelaan 21 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Hercules Segherslaan e.o. is €159.000. Dat komt neer op circa €2.789 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem van de Veldelaan 21 zich tot de wijk Hercules Segherslaan e.o.?

Willem van de Veldelaan 21 is een portiekflat (appartement) van 57 m² in de wijk Hercules Segherslaan e.o.. De buurt telt 1.198 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.368 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem van de Veldelaan 21?

Willem van de Veldelaan 21 is een portiekflat (appartement) in Hercules Segherslaan e.o., gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Willem van de Veldelaan 21 vergeleken met de buurt?

Willem van de Veldelaan 21 heeft 57 m² woonoppervlakte en 175 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Hercules Segherslaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €159.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem van de Veldelaan 21 en wat betekent dat?

Willem van de Veldelaan 21 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem van de Veldelaan 21?

Willem van de Veldelaan 21 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hercules Segherslaan e.o.?

De wijk Hercules Segherslaan e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €159.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.