Portiekflat (appartement) Hendrick Vroomlaan 23 Vlissingen

Hendrick Vroomlaan 23, 4383 TK Vlissingen

62 m² Bouwjaar 1956 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Hendrick Vroomlaan 23 is een portiekflat (appartement) in Vlissingen, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €159.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
178 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€150.000 tot €175.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hendrick Vroomlaan 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hendrick Vroomlaan 23

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
145.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
218.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.08 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2065 Inwoners
1205 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1198 Woningvoorraad
€159.000 Gem. woningwaarde Hercules Segherslaan e.o.
38% Koopwoningen
4.368 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hendrick Vroomlaan 23

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Hendrick Vroomlaan 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Hendrick Vroomlaan 23?

De prijsindicatie voor Hendrick Vroomlaan 23 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Hercules Segherslaan e.o. is €159.000. Dat komt neer op circa €2.565 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hendrick Vroomlaan 23 zich tot de wijk Hercules Segherslaan e.o.?

Hendrick Vroomlaan 23 is een portiekflat (appartement) van 62 m² in de wijk Hercules Segherslaan e.o.. De buurt telt 1.198 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.368 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hendrick Vroomlaan 23?

Hendrick Vroomlaan 23 is een portiekflat (appartement) in Hercules Segherslaan e.o., gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hendrick Vroomlaan 23 vergeleken met de buurt?

Hendrick Vroomlaan 23 heeft 62 m² woonoppervlakte en 178 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Hercules Segherslaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €159.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hendrick Vroomlaan 23 en wat betekent dat?

Hendrick Vroomlaan 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-02-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hendrick Vroomlaan 23?

Hendrick Vroomlaan 23 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hercules Segherslaan e.o.?

De wijk Hercules Segherslaan e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €159.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hercules Segherslaan e.o.?