Streetview Gerrit Rietveldstraat 55 Vlissingen

Gerrit Rietveldstraat 55, 4383 CE Vlissingen

115 m² Bouwjaar 1986 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Gerrit Rietveldstraat 55 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 121 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €186.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
121 m²
Inhoud
398 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Gerrit Rietveldstraat 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerrit Rietveldstraat 55

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
121.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
192.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

715 Inwoners
340 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
331 Woningvoorraad
€186.000 Gem. woningwaarde Het Fort e.o.
44% Koopwoningen
3.206 Inwoners per km²

Locatie van Gerrit Rietveldstraat 55

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Gerrit Rietveldstraat 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerrit Rietveldstraat 55?

De gemiddelde woningwaarde in Het Fort e.o. is €186.000. Dat komt neer op circa €1.617 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerrit Rietveldstraat 55 zich tot de wijk Het Fort e.o.?

Gerrit Rietveldstraat 55 is een woonhuis van 115 m² in de wijk Het Fort e.o.. De buurt telt 331 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerrit Rietveldstraat 55?

Gerrit Rietveldstraat 55 is een woonhuis in Het Fort e.o., gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gerrit Rietveldstraat 55 vergeleken met de buurt?

Gerrit Rietveldstraat 55 heeft 115 m² woonoppervlakte en 398 m³ inhoud. Het perceel is 121 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Het Fort e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €186.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerrit Rietveldstraat 55 en wat betekent dat?

Gerrit Rietveldstraat 55 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-12-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gerrit Rietveldstraat 55?

Gerrit Rietveldstraat 55 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Fort e.o.?

De wijk Het Fort e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €186.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Fort e.o.?

Vanuit Gerrit Rietveldstraat 55 in Het Fort e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.