Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 268 m²
Berlagestraat 24 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m² en een perceel van 268 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €186.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Berlagestraat 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Het Fort e.o. is €186.000. Dat komt neer op circa €1.216 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBerlagestraat 24 is een woonhuis van 153 m² in de wijk Het Fort e.o.. De buurt telt 331 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.206 inwoners per km².
Berlagestraat 24 is een woonhuis in Het Fort e.o., gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Berlagestraat 24 heeft 153 m² woonoppervlakte. Het perceel is 268 m². In Het Fort e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €186.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Het Fort e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €186.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Berlagestraat 24 in Het Fort e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Berlagestraat 24: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.4 km.
Recreatie nabij Het Fort e.o.: restaurant (0.8 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor Berlagestraat 24 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Het Fort e.o.. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.