Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Inhoud
- 210 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Berlagestraat 10 is een appartement in Vlissingen, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €186.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Berlagestraat 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Het Fort e.o. is €186.000. Dat komt neer op circa €2.818 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBerlagestraat 10 is een appartement van 66 m² in de wijk Het Fort e.o.. De buurt telt 331 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.206 inwoners per km².
Berlagestraat 10 is een appartement in Het Fort e.o., gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Berlagestraat 10 heeft 66 m² woonoppervlakte en 210 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Het Fort e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €186.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Berlagestraat 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-09-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Berlagestraat 10 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Het Fort e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €186.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Berlagestraat 10 in Het Fort e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Berlagestraat 10: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.4 km.