Streetview Verlengde Bonedijkestraat 340 Vlissingen

Verlengde Bonedijkestraat 340, 4383 BD Vlissingen

103 m² Bouwjaar 1945 4 kamers Label C

Verlengde Bonedijkestraat 340 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 300 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €186.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1945
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Inhoud
386 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Verlengde Bonedijkestraat 340

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verlengde Bonedijkestraat 340

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

715 Inwoners
340 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
331 Woningvoorraad
€186.000 Gem. woningwaarde Het Fort e.o.
44% Koopwoningen
3.206 Inwoners per km²

Locatie van Verlengde Bonedijkestraat 340

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Verlengde Bonedijkestraat 340

Wat is de geschatte woningwaarde van Verlengde Bonedijkestraat 340?

De prijsindicatie voor Verlengde Bonedijkestraat 340 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Fort e.o. is €186.000. Dat komt neer op circa €1.806 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verlengde Bonedijkestraat 340 zich tot de wijk Het Fort e.o.?

Verlengde Bonedijkestraat 340 is een woonhuis van 103 m² in de wijk Het Fort e.o.. De buurt telt 331 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verlengde Bonedijkestraat 340?

Verlengde Bonedijkestraat 340 is een woonhuis in Het Fort e.o., gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Verlengde Bonedijkestraat 340 vergeleken met de buurt?

Verlengde Bonedijkestraat 340 heeft 103 m² woonoppervlakte en 386 m³ inhoud. Het perceel is 300 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Het Fort e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €186.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verlengde Bonedijkestraat 340 en wat betekent dat?

Verlengde Bonedijkestraat 340 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-06-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Verlengde Bonedijkestraat 340?

Verlengde Bonedijkestraat 340 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Fort e.o.?

De wijk Het Fort e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €186.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Fort e.o.?

Vanuit Verlengde Bonedijkestraat 340 in Het Fort e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.