Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Verlengde Bonedijkestraat 330 Vlissingen

Verlengde Bonedijkestraat 330, 4383 BD Vlissingen

92 m² Bouwjaar 1954 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Verlengde Bonedijkestraat 330 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Vlissingen, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 269 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €186.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
269 m²
Inhoud
365 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Verlengde Bonedijkestraat 330

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verlengde Bonedijkestraat 330

Tuin
Ja (150.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

715 Inwoners
340 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
331 Woningvoorraad
€186.000 Gem. woningwaarde Het Fort e.o.
44% Koopwoningen
3.206 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Verlengde Bonedijkestraat 330

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Verlengde Bonedijkestraat 330

Wat is de geschatte woningwaarde van Verlengde Bonedijkestraat 330?

De prijsindicatie voor Verlengde Bonedijkestraat 330 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Fort e.o. is €186.000. Dat komt neer op circa €2.022 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verlengde Bonedijkestraat 330 zich tot de wijk Het Fort e.o.?

Verlengde Bonedijkestraat 330 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 92 m² in de wijk Het Fort e.o.. De buurt telt 331 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verlengde Bonedijkestraat 330?

Verlengde Bonedijkestraat 330 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Het Fort e.o., gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Verlengde Bonedijkestraat 330 vergeleken met de buurt?

Verlengde Bonedijkestraat 330 heeft 92 m² woonoppervlakte en 365 m³ inhoud. Het perceel is 269 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Het Fort e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €186.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verlengde Bonedijkestraat 330 en wat betekent dat?

Verlengde Bonedijkestraat 330 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-03. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Verlengde Bonedijkestraat 330?

Verlengde Bonedijkestraat 330 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 150 m².

Hoe is de woningmarkt in Het Fort e.o.?

De wijk Het Fort e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €186.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.