Streetview Verlengde Bonedijkestraat 287 Vlissingen

Verlengde Bonedijkestraat 287, 4383 BC Vlissingen

150 m² Bouwjaar 1955 Label E

Verlengde Bonedijkestraat 287 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en een perceel van 250 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €186.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
250 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Verlengde Bonedijkestraat 287

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verlengde Bonedijkestraat 287

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

715 Inwoners
340 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
331 Woningvoorraad
€186.000 Gem. woningwaarde Het Fort e.o.
44% Koopwoningen
3.206 Inwoners per km²

Locatie van Verlengde Bonedijkestraat 287

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Verlengde Bonedijkestraat 287

Wat is de geschatte woningwaarde van Verlengde Bonedijkestraat 287?

De gemiddelde woningwaarde in Het Fort e.o. is €186.000. Dat komt neer op circa €1.240 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verlengde Bonedijkestraat 287 zich tot de wijk Het Fort e.o.?

Verlengde Bonedijkestraat 287 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Het Fort e.o.. De buurt telt 331 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verlengde Bonedijkestraat 287?

Verlengde Bonedijkestraat 287 is een woonhuis in Het Fort e.o., gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Verlengde Bonedijkestraat 287 vergeleken met de buurt?

Verlengde Bonedijkestraat 287 heeft 150 m² woonoppervlakte. Het perceel is 250 m². In Het Fort e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €186.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verlengde Bonedijkestraat 287 en wat betekent dat?

Verlengde Bonedijkestraat 287 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-31. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Het Fort e.o.?

De wijk Het Fort e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €186.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Fort e.o.?

Vanuit Verlengde Bonedijkestraat 287 in Het Fort e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.