Streetview Koudekerkseweg 164 Vlissingen

Koudekerkseweg 164, 4383 BA Vlissingen

126 m² Bouwjaar 1954

Koudekerkseweg 164 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m² en een perceel van 311 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €186.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
311 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Koudekerkseweg 164

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

715 Inwoners
340 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
331 Woningvoorraad
€186.000 Gem. woningwaarde Het Fort e.o.
44% Koopwoningen
3.206 Inwoners per km²

Locatie van Koudekerkseweg 164

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Koudekerkseweg 164

Wat is de geschatte woningwaarde van Koudekerkseweg 164?

De prijsindicatie voor Koudekerkseweg 164 ligt rond €175.000 tot €225.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Fort e.o. is €186.000. Dat komt neer op circa €1.476 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koudekerkseweg 164 zich tot de wijk Het Fort e.o.?

Koudekerkseweg 164 is een woonhuis van 126 m² in de wijk Het Fort e.o.. De buurt telt 331 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koudekerkseweg 164?

Koudekerkseweg 164 is een woonhuis in Het Fort e.o., gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Koudekerkseweg 164 vergeleken met de buurt?

Koudekerkseweg 164 heeft 126 m² woonoppervlakte. Het perceel is 311 m². In Het Fort e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €186.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Het Fort e.o.?

De wijk Het Fort e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €186.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Fort e.o.?

Vanuit Koudekerkseweg 164 in Het Fort e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Het Fort e.o.?

Zorg en onderwijs in de buurt van Koudekerkseweg 164: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Het Fort e.o.?

Recreatie nabij Het Fort e.o.: restaurant (0.8 km), cafe (1.1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Koudekerkseweg 164?