Streetview Willem Klooslaan 25 Vlissingen

Willem Klooslaan 25, 4383 AS Vlissingen

356 m² Bouwjaar 2004

Willem Klooslaan 25 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 356 m² en een perceel van 3640 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €314.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
356 m²
Perceeloppervlakte
3640 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Willem Klooslaan 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

440 Inwoners
225 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
231 Woningvoorraad
€314.000 Gem. woningwaarde Vredehof Noord
85% Koopwoningen
2.039 Inwoners per km²

Locatie van Willem Klooslaan 25

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Willem Klooslaan 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem Klooslaan 25?

De gemiddelde woningwaarde in Vredehof Noord is €314.000. Dat komt neer op circa €882 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem Klooslaan 25 zich tot de wijk Vredehof Noord?

Willem Klooslaan 25 is een woonhuis van 356 m² in de wijk Vredehof Noord. De buurt telt 231 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.039 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem Klooslaan 25?

Willem Klooslaan 25 is een woonhuis in Vredehof Noord, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Willem Klooslaan 25 vergeleken met de buurt?

Willem Klooslaan 25 heeft 356 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3640 m². In Vredehof Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €314.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Vredehof Noord?

De wijk Vredehof Noord in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €314.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vredehof Noord?

Vanuit Willem Klooslaan 25 in Vredehof Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vredehof Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Willem Klooslaan 25: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vredehof Noord?

Recreatie nabij Vredehof Noord: restaurant (0.4 km), cafe (0.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Willem Klooslaan 25?