Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Sint Maartenlaan 31 Vlissingen

Sint Maartenlaan 31, 4383 AP Vlissingen

125 m² Bouwjaar 2007 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Sint Maartenlaan 31 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Vlissingen, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 305 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €314.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
305 m²
Inhoud
470 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Sint Maartenlaan 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Maartenlaan 31

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (140.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

440 Inwoners
225 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
231 Woningvoorraad
€314.000 Gem. woningwaarde Vredehof Noord
85% Koopwoningen
2.039 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sint Maartenlaan 31

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Sint Maartenlaan 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Maartenlaan 31?

De prijsindicatie voor Sint Maartenlaan 31 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Vredehof Noord is €314.000. Dat komt neer op circa €2.512 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Maartenlaan 31 zich tot de wijk Vredehof Noord?

Sint Maartenlaan 31 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 125 m² in de wijk Vredehof Noord. De buurt telt 231 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.039 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Maartenlaan 31?

Sint Maartenlaan 31 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Vredehof Noord, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Sint Maartenlaan 31 vergeleken met de buurt?

Sint Maartenlaan 31 heeft 125 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Het perceel is 305 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Vredehof Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €314.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Maartenlaan 31 en wat betekent dat?

Sint Maartenlaan 31 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-06-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sint Maartenlaan 31?

Sint Maartenlaan 31 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 140 m².

Hoe is de woningmarkt in Vredehof Noord?

De wijk Vredehof Noord in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €314.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vredehof Noord?

Vanuit Sint Maartenlaan 31 in Vredehof Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.