Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1952
- Woonoppervlakte
- 60 m²
Van Dishoeckstraat 199 is een appartement in Vlissingen, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €154.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Dishoeckstraat 199
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bloemenlaan e.o. Oost is €154.000. Dat komt neer op circa €2.567 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Dishoeckstraat 199 is een appartement van 60 m² in de wijk Bloemenlaan e.o. Oost. De buurt telt 1.116 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.187 inwoners per km².
Van Dishoeckstraat 199 is een appartement in Bloemenlaan e.o. Oost, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Van Dishoeckstraat 199 heeft 60 m² woonoppervlakte. In Bloemenlaan e.o. Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €154.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Dishoeckstraat 199 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-11-28. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 67.98 kg/jaar.
De wijk Bloemenlaan e.o. Oost in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €154.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Van Dishoeckstraat 199 in Bloemenlaan e.o. Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van Dishoeckstraat 199: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2.4 km.