Streetview Bloemenlaan 36 Vlissingen

Bloemenlaan 36, 4382 SC Vlissingen

110 m² Bouwjaar 2024 Label A++++

Bloemenlaan 36 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m². Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €154.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
110 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Bloemenlaan 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bloemenlaan 36

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
53.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-6.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
110.2%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2065 Inwoners
1095 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1116 Woningvoorraad
€154.000 Gem. woningwaarde Bloemenlaan e.o. Oost
25% Koopwoningen
8.187 Inwoners per km²

Locatie van Bloemenlaan 36

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Bloemenlaan 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Bloemenlaan 36?

De gemiddelde woningwaarde in Bloemenlaan e.o. Oost is €154.000. Dat komt neer op circa €1.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bloemenlaan 36 zich tot de wijk Bloemenlaan e.o. Oost?

Bloemenlaan 36 is een woonhuis van 110 m² in de wijk Bloemenlaan e.o. Oost. De buurt telt 1.116 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.187 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bloemenlaan 36?

Bloemenlaan 36 is een woonhuis in Bloemenlaan e.o. Oost, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bloemenlaan 36 vergeleken met de buurt?

Bloemenlaan 36 heeft 110 m² woonoppervlakte. In Bloemenlaan e.o. Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €154.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bloemenlaan 36 en wat betekent dat?

Bloemenlaan 36 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2035-04-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -1.59 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenlaan e.o. Oost?

De wijk Bloemenlaan e.o. Oost in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €154.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenlaan e.o. Oost?

Vanuit Bloemenlaan 36 in Bloemenlaan e.o. Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bloemenlaan e.o. Oost?