Streetview Bloemenlaan 19 Vlissingen

Bloemenlaan 19, 4382 SB Vlissingen

120 m² Bouwjaar 1947 Label E

Bloemenlaan 19 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m² en een perceel van 259 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €155.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1947
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
259 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Bloemenlaan 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bloemenlaan 19

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Vlissingen

1275 Inwoners
665 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
671 Woningvoorraad
€155.000 Gem. woningwaarde Bloemenlaan e.o. West
27% Koopwoningen
7.298 Inwoners per km²

Locatie van Bloemenlaan 19

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Bloemenlaan 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Bloemenlaan 19?

De prijsindicatie voor Bloemenlaan 19 ligt rond €85.000 tot €110.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenlaan e.o. West is €155.000. Dat komt neer op circa €1.292 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bloemenlaan 19 zich tot de wijk Bloemenlaan e.o. West?

Bloemenlaan 19 is een woonhuis van 120 m² in de wijk Bloemenlaan e.o. West. De buurt telt 671 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.298 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bloemenlaan 19?

Bloemenlaan 19 is een woonhuis in Bloemenlaan e.o. West, gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bloemenlaan 19 vergeleken met de buurt?

Bloemenlaan 19 heeft 120 m² woonoppervlakte. Het perceel is 259 m². In Bloemenlaan e.o. West ligt de gemiddelde woningwaarde op €155.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bloemenlaan 19 en wat betekent dat?

Bloemenlaan 19 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenlaan e.o. West?

De wijk Bloemenlaan e.o. West in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €155.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenlaan e.o. West?

Vanuit Bloemenlaan 19 in Bloemenlaan e.o. West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bloemenlaan e.o. West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bloemenlaan 19: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.3 km.