Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 473 m²
Rembrandtlaan 5 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m² en een perceel van 473 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €155.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rembrandtlaan 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bloemenlaan e.o. West is €155.000. Dat komt neer op circa €1.099 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRembrandtlaan 5 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Bloemenlaan e.o. West. De buurt telt 671 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.298 inwoners per km².
Rembrandtlaan 5 is een woonhuis in Bloemenlaan e.o. West, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Rembrandtlaan 5 heeft 141 m² woonoppervlakte. Het perceel is 473 m². In Bloemenlaan e.o. West ligt de gemiddelde woningwaarde op €155.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bloemenlaan e.o. West in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €155.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Rembrandtlaan 5 in Bloemenlaan e.o. West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rembrandtlaan 5: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.3 km.
Recreatie nabij Bloemenlaan e.o. West: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Rembrandtlaan 5 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bloemenlaan e.o. West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1955, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.