Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1951
- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
Hogeweg 104 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m² en een perceel van 150 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €155.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hogeweg 104
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bloemenlaan e.o. West is €155.000. Dat komt neer op circa €1.026 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHogeweg 104 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Bloemenlaan e.o. West. De buurt telt 671 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.298 inwoners per km².
Hogeweg 104 is een woonhuis in Bloemenlaan e.o. West, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Hogeweg 104 heeft 151 m² woonoppervlakte. Het perceel is 150 m². In Bloemenlaan e.o. West ligt de gemiddelde woningwaarde op €155.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bloemenlaan e.o. West in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €155.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Hogeweg 104 in Bloemenlaan e.o. West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hogeweg 104: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.3 km.
Recreatie nabij Bloemenlaan e.o. West: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Hogeweg 104 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bloemenlaan e.o. West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1951, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.