Maisonnette Paul Krugerstraat 259 Vlissingen

Paul Krugerstraat 259, 4382 MH Vlissingen

86 m² Bouwjaar 1951 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Paul Krugerstraat 259 is een maisonnette in Vlissingen, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €141.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
86 m²
Inhoud
305 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€190.000 tot €240.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Paul Krugerstraat 259

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paul Krugerstraat 259

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
210.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
283.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.91 kg/m²

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

135 Inwoners
95 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
110 Woningvoorraad
€141.000 Gem. woningwaarde Baskensburg Zuid
45% Koopwoningen
507 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paul Krugerstraat 259

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Paul Krugerstraat 259

Wat is de geschatte woningwaarde van Paul Krugerstraat 259?

De prijsindicatie voor Paul Krugerstraat 259 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Baskensburg Zuid is €141.000. Dat komt neer op circa €1.640 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paul Krugerstraat 259 zich tot de wijk Baskensburg Zuid?

Paul Krugerstraat 259 is een maisonnette van 86 m² in de wijk Baskensburg Zuid. De buurt telt 110 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 507 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paul Krugerstraat 259?

Paul Krugerstraat 259 is een maisonnette in Baskensburg Zuid, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Paul Krugerstraat 259 vergeleken met de buurt?

Paul Krugerstraat 259 heeft 86 m² woonoppervlakte en 305 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Baskensburg Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €141.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paul Krugerstraat 259 en wat betekent dat?

Paul Krugerstraat 259 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-10-16. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paul Krugerstraat 259?

Paul Krugerstraat 259 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Baskensburg Zuid?

De wijk Baskensburg Zuid in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €141.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Baskensburg Zuid?

Vanuit Paul Krugerstraat 259 in Baskensburg Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.5 km.