Streetview Paul Krugerstraat 99 A Vlissingen

Paul Krugerstraat 99 A, 4382 MB Vlissingen

54 m² Bouwjaar 1939 Label D

Paul Krugerstraat 99 A is een appartement in Vlissingen, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €154.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
54 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Paul Krugerstraat 99 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paul Krugerstraat 99 A

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2065 Inwoners
1095 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1116 Woningvoorraad
€154.000 Gem. woningwaarde Bloemenlaan e.o. Oost
25% Koopwoningen
8.187 Inwoners per km²

Locatie van Paul Krugerstraat 99 A

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Paul Krugerstraat 99 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Paul Krugerstraat 99 A?

De gemiddelde woningwaarde in Bloemenlaan e.o. Oost is €154.000. Dat komt neer op circa €2.852 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paul Krugerstraat 99 A zich tot de wijk Bloemenlaan e.o. Oost?

Paul Krugerstraat 99 A is een appartement van 54 m² in de wijk Bloemenlaan e.o. Oost. De buurt telt 1.116 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.187 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paul Krugerstraat 99 A?

Paul Krugerstraat 99 A is een appartement in Bloemenlaan e.o. Oost, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Paul Krugerstraat 99 A vergeleken met de buurt?

Paul Krugerstraat 99 A heeft 54 m² woonoppervlakte. In Bloemenlaan e.o. Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €154.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paul Krugerstraat 99 A en wat betekent dat?

Paul Krugerstraat 99 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenlaan e.o. Oost?

De wijk Bloemenlaan e.o. Oost in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €154.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenlaan e.o. Oost?

Vanuit Paul Krugerstraat 99 A in Bloemenlaan e.o. Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bloemenlaan e.o. Oost?