Streetview Dokter Stavermanstraat 55 Vlissingen

Dokter Stavermanstraat 55, 4382 LE Vlissingen

90 m² Bouwjaar 1954 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Dokter Stavermanstraat 55 is een appartement in Vlissingen, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €134.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
90 m²
Inhoud
295 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Dokter Stavermanstraat 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dokter Stavermanstraat 55

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Vlissingen

765 Inwoners
455 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
553 Woningvoorraad
€134.000 Gem. woningwaarde Stadhuisplein e.o.
30% Koopwoningen
4.801 Inwoners per km²

Locatie van Dokter Stavermanstraat 55

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Dokter Stavermanstraat 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Dokter Stavermanstraat 55?

De prijsindicatie voor Dokter Stavermanstraat 55 ligt rond €95.000 tot €120.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadhuisplein e.o. is €134.000. Dat komt neer op circa €1.489 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dokter Stavermanstraat 55 zich tot de wijk Stadhuisplein e.o.?

Dokter Stavermanstraat 55 is een appartement van 90 m² in de wijk Stadhuisplein e.o.. De buurt telt 553 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dokter Stavermanstraat 55?

Dokter Stavermanstraat 55 is een appartement in Stadhuisplein e.o., gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dokter Stavermanstraat 55 vergeleken met de buurt?

Dokter Stavermanstraat 55 heeft 90 m² woonoppervlakte en 295 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Stadhuisplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €134.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dokter Stavermanstraat 55 en wat betekent dat?

Dokter Stavermanstraat 55 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-09-22. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dokter Stavermanstraat 55?

Dokter Stavermanstraat 55 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stadhuisplein e.o.?

De wijk Stadhuisplein e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €134.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadhuisplein e.o.?

Vanuit Dokter Stavermanstraat 55 in Stadhuisplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.