Streetview Pablo Picassoplein 16 Vlissingen

Pablo Picassoplein 16, 4382 KB Vlissingen

67 m² Bouwjaar 2000 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Pablo Picassoplein 16 is een appartement in Vlissingen, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
222 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Pablo Picassoplein 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pablo Picassoplein 16

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2310 Inwoners
1245 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1107 Woningvoorraad
€212.000 Gem. woningwaarde Bonedijkestraat e.o.
37% Koopwoningen
9.493 Inwoners per km²

Locatie van Pablo Picassoplein 16

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Pablo Picassoplein 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Pablo Picassoplein 16?

De gemiddelde woningwaarde in Bonedijkestraat e.o. is €212.000. Dat komt neer op circa €3.164 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pablo Picassoplein 16 zich tot de wijk Bonedijkestraat e.o.?

Pablo Picassoplein 16 is een appartement van 67 m² in de wijk Bonedijkestraat e.o.. De buurt telt 1.107 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.493 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pablo Picassoplein 16?

Pablo Picassoplein 16 is een appartement in Bonedijkestraat e.o., gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pablo Picassoplein 16 vergeleken met de buurt?

Pablo Picassoplein 16 heeft 67 m² woonoppervlakte en 222 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Bonedijkestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pablo Picassoplein 16 en wat betekent dat?

Pablo Picassoplein 16 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pablo Picassoplein 16?

Pablo Picassoplein 16 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bonedijkestraat e.o.?

De wijk Bonedijkestraat e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bonedijkestraat e.o.?

Vanuit Pablo Picassoplein 16 in Bonedijkestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.