Tussenwoning Duijvendrechtstraat 30 Vlissingen

Duijvendrechtstraat 30, 4382 EV Vlissingen

102 m² Bouwjaar 1932 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Duijvendrechtstraat 30 is een tussenwoning in Vlissingen, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 112 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
112 m²
Inhoud
411 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Duijvendrechtstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duijvendrechtstraat 30

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
199.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
228.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.5%
CO₂-emissie
40.23 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2310 Inwoners
1245 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1107 Woningvoorraad
€212.000 Gem. woningwaarde Bonedijkestraat e.o.
37% Koopwoningen
9.493 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duijvendrechtstraat 30

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Duijvendrechtstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Duijvendrechtstraat 30?

De prijsindicatie voor Duijvendrechtstraat 30 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Bonedijkestraat e.o. is €212.000. Dat komt neer op circa €2.078 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duijvendrechtstraat 30 zich tot de wijk Bonedijkestraat e.o.?

Duijvendrechtstraat 30 is een tussenwoning van 102 m² in de wijk Bonedijkestraat e.o.. De buurt telt 1.107 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.493 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duijvendrechtstraat 30?

Duijvendrechtstraat 30 is een tussenwoning in Bonedijkestraat e.o., gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Duijvendrechtstraat 30 vergeleken met de buurt?

Duijvendrechtstraat 30 heeft 102 m² woonoppervlakte en 411 m³ inhoud. Het perceel is 112 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bonedijkestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duijvendrechtstraat 30 en wat betekent dat?

Duijvendrechtstraat 30 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Duijvendrechtstraat 30?

Duijvendrechtstraat 30 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Bonedijkestraat e.o.?

De wijk Bonedijkestraat e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.