Streetview Prins Mauritslaan 7 Vlissingen

Prins Mauritslaan 7, 4382 BK Vlissingen

206 m² Bouwjaar 1931 Label A

Prins Mauritslaan 7 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m² en een perceel van 533 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €289.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
206 m²
Perceeloppervlakte
533 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Prins Mauritslaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Mauritslaan 7

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
179.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
39.4%
CO₂-emissie
33.33 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Vlissingen

1105 Inwoners
635 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
674 Woningvoorraad
€289.000 Gem. woningwaarde Vredehof Zuid
44% Koopwoningen
3.297 Inwoners per km²

Locatie van Prins Mauritslaan 7

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Prins Mauritslaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Mauritslaan 7?

De gemiddelde woningwaarde in Vredehof Zuid is €289.000. Dat komt neer op circa €1.403 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Mauritslaan 7 zich tot de wijk Vredehof Zuid?

Prins Mauritslaan 7 is een woonhuis van 206 m² in de wijk Vredehof Zuid. De buurt telt 674 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.297 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Mauritslaan 7?

Prins Mauritslaan 7 is een woonhuis in Vredehof Zuid, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prins Mauritslaan 7 vergeleken met de buurt?

Prins Mauritslaan 7 heeft 206 m² woonoppervlakte. Het perceel is 533 m². In Vredehof Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €289.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Mauritslaan 7 en wat betekent dat?

Prins Mauritslaan 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 33.33 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vredehof Zuid?

De wijk Vredehof Zuid in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €289.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vredehof Zuid?

Vanuit Prins Mauritslaan 7 in Vredehof Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vredehof Zuid?