Benedenwoning (appartement) Badhuisstraat 163 Vlissingen

Badhuisstraat 163, 4382 AL Vlissingen

88 m² Bouwjaar 1991 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Badhuisstraat 163 is een benedenwoning (appartement) in Vlissingen, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €134.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
230 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Badhuisstraat 163

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Badhuisstraat 163

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
67.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
157.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.01 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Vlissingen

765 Inwoners
455 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
553 Woningvoorraad
€134.000 Gem. woningwaarde Stadhuisplein e.o.
30% Koopwoningen
4.801 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Badhuisstraat 163

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Badhuisstraat 163

Wat is de geschatte woningwaarde van Badhuisstraat 163?

De prijsindicatie voor Badhuisstraat 163 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadhuisplein e.o. is €134.000. Dat komt neer op circa €1.523 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Badhuisstraat 163 zich tot de wijk Stadhuisplein e.o.?

Badhuisstraat 163 is een benedenwoning (appartement) van 88 m² in de wijk Stadhuisplein e.o.. De buurt telt 553 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Badhuisstraat 163?

Badhuisstraat 163 is een benedenwoning (appartement) in Stadhuisplein e.o., gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Badhuisstraat 163 vergeleken met de buurt?

Badhuisstraat 163 heeft 88 m² woonoppervlakte en 230 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Stadhuisplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €134.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Badhuisstraat 163 en wat betekent dat?

Badhuisstraat 163 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Badhuisstraat 163?

Badhuisstraat 163 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Stadhuisplein e.o.?

De wijk Stadhuisplein e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €134.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadhuisplein e.o.?

Vanuit Badhuisstraat 163 in Stadhuisplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.