Portiekflat Boulevard Bankert 372 Vlissingen

Boulevard Bankert 372, 4382 AC Vlissingen

117 m² Bouwjaar 1990 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Boulevard Bankert 372 is een portiekflat in Vlissingen, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €466.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
117 m²
Inhoud
361 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Vrij uitzicht en zeezicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Boulevard Bankert 372

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boulevard Bankert 372

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
83.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
110.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
20.6 kg/m²

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

735 Inwoners
475 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
616 Woningvoorraad
€466.000 Gem. woningwaarde Boulevards Bankert en Evertsen
74% Koopwoningen
4.149 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boulevard Bankert 372

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Boulevard Bankert 372

Wat is de geschatte woningwaarde van Boulevard Bankert 372?

De prijsindicatie voor Boulevard Bankert 372 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Boulevards Bankert en Evertsen is €466.000. Dat komt neer op circa €3.983 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boulevard Bankert 372 zich tot de wijk Boulevards Bankert en Evertsen?

Boulevard Bankert 372 is een portiekflat van 117 m² in de wijk Boulevards Bankert en Evertsen. De buurt telt 616 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.149 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boulevard Bankert 372?

Boulevard Bankert 372 is een portiekflat in Boulevards Bankert en Evertsen, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Boulevard Bankert 372 vergeleken met de buurt?

Boulevard Bankert 372 heeft 117 m² woonoppervlakte en 361 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Boulevards Bankert en Evertsen ligt de gemiddelde woningwaarde op €466.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boulevard Bankert 372 en wat betekent dat?

Boulevard Bankert 372 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boulevard Bankert 372?

Boulevard Bankert 372 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Boulevards Bankert en Evertsen?

De wijk Boulevards Bankert en Evertsen in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €466.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boulevards Bankert en Evertsen?