Benedenwoning Paul Krugerstraat 100 Vlissingen

Paul Krugerstraat 100, 4381 WH Vlissingen

67 m² Bouwjaar 1910 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Paul Krugerstraat 100 is een benedenwoning in Vlissingen, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €165.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
222 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Paul Krugerstraat 100

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paul Krugerstraat 100

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
176.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
360.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
68.66 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gaskachels

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (108.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2800 Inwoners
1780 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1715 Woningvoorraad
€165.000 Gem. woningwaarde Scheldestraat e.o.
45% Koopwoningen
10.966 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paul Krugerstraat 100

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Paul Krugerstraat 100

Wat is de geschatte woningwaarde van Paul Krugerstraat 100?

De gemiddelde woningwaarde in Scheldestraat e.o. is €165.000. Dat komt neer op circa €2.463 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paul Krugerstraat 100 zich tot de wijk Scheldestraat e.o.?

Paul Krugerstraat 100 is een benedenwoning van 67 m² in de wijk Scheldestraat e.o.. De buurt telt 1.715 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.966 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paul Krugerstraat 100?

Paul Krugerstraat 100 is een benedenwoning in Scheldestraat e.o., gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Paul Krugerstraat 100 vergeleken met de buurt?

Paul Krugerstraat 100 heeft 67 m² woonoppervlakte en 222 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Scheldestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €165.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paul Krugerstraat 100 en wat betekent dat?

Paul Krugerstraat 100 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-09-08. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paul Krugerstraat 100?

Paul Krugerstraat 100 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 108 m².

Hoe is de woningmarkt in Scheldestraat e.o.?

De wijk Scheldestraat e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €165.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldestraat e.o.?