Streetview Paul Krugerstraat 2 22 Vlissingen

Paul Krugerstraat 2 22, 4381 WB Vlissingen

100 m² Bouwjaar 1973 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Paul Krugerstraat 2 22 is een appartement in Vlissingen, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €165.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Paul Krugerstraat 2 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paul Krugerstraat 2 22

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2800 Inwoners
1780 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1715 Woningvoorraad
€165.000 Gem. woningwaarde Scheldestraat e.o.
45% Koopwoningen
10.966 Inwoners per km²

Locatie van Paul Krugerstraat 2 22

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Paul Krugerstraat 2 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Paul Krugerstraat 2 22?

De gemiddelde woningwaarde in Scheldestraat e.o. is €165.000. Dat komt neer op circa €1.650 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paul Krugerstraat 2 22 zich tot de wijk Scheldestraat e.o.?

Paul Krugerstraat 2 22 is een appartement van 100 m² in de wijk Scheldestraat e.o.. De buurt telt 1.715 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.966 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paul Krugerstraat 2 22?

Paul Krugerstraat 2 22 is een appartement in Scheldestraat e.o., gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Paul Krugerstraat 2 22 vergeleken met de buurt?

Paul Krugerstraat 2 22 heeft 100 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Scheldestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €165.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paul Krugerstraat 2 22 en wat betekent dat?

Paul Krugerstraat 2 22 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Paul Krugerstraat 2 22?

Paul Krugerstraat 2 22 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Scheldestraat e.o.?

De wijk Scheldestraat e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €165.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldestraat e.o.?

Vanuit Paul Krugerstraat 2 22 in Scheldestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1 km.