Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1956
- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
Van Dishoeckstraat 153 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m² en een perceel van 130 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €165.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Dishoeckstraat 153
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
0.9 kmDe prijsindicatie voor Van Dishoeckstraat 153 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheldestraat e.o. is €165.000. Dat komt neer op circa €1.222 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Dishoeckstraat 153 is een woonhuis van 135 m² in de wijk Scheldestraat e.o.. De buurt telt 1.715 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.966 inwoners per km².
Van Dishoeckstraat 153 is een woonhuis in Scheldestraat e.o., gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Van Dishoeckstraat 153 heeft 135 m² woonoppervlakte. Het perceel is 130 m². In Scheldestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €165.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Scheldestraat e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €165.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Van Dishoeckstraat 153 in Scheldestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van Dishoeckstraat 153: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.9 km.
Recreatie nabij Scheldestraat e.o.: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €135.000 tot €160.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Scheldestraat e.o. is €165.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.