Benedenwoning Van Dishoeckstraat 148 Vlissingen

Van Dishoeckstraat 148, 4381 VA Vlissingen

66 m² Bouwjaar 1982 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Van Dishoeckstraat 148 is een benedenwoning in Vlissingen, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
66 m²
Inhoud
204 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€135.000 tot €160.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
sheltered_position, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Van Dishoeckstraat 148

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Dishoeckstraat 148

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
2.09
CO₂-emissie
4746.54 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Vlissingen

955 Inwoners
530 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
462 Woningvoorraad
€217.000 Gem. woningwaarde Scheldekwartier
37% Koopwoningen
3.699 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Dishoeckstraat 148

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Van Dishoeckstraat 148

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Dishoeckstraat 148?

De prijsindicatie voor Van Dishoeckstraat 148 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheldekwartier is €217.000. Dat komt neer op circa €3.288 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Dishoeckstraat 148 zich tot de wijk Scheldekwartier?

Van Dishoeckstraat 148 is een benedenwoning van 66 m² in de wijk Scheldekwartier. De buurt telt 462 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.699 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Dishoeckstraat 148?

Van Dishoeckstraat 148 is een benedenwoning in Scheldekwartier, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Van Dishoeckstraat 148 vergeleken met de buurt?

Van Dishoeckstraat 148 heeft 66 m² woonoppervlakte en 204 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Scheldekwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Dishoeckstraat 148 en wat betekent dat?

Van Dishoeckstraat 148 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-06-06. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 4746.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Dishoeckstraat 148?

Van Dishoeckstraat 148 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Scheldekwartier?

De wijk Scheldekwartier in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldekwartier?

Vanuit Van Dishoeckstraat 148 in Scheldekwartier bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.