Eengezinswoning, tussenwoning Callenfelsstraat 28 Vlissingen

Callenfelsstraat 28, 4381 TG Vlissingen

70 m² Bouwjaar 1947 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Callenfelsstraat 28 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vlissingen, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m², een perceel van 81 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €165.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1947
Woonoppervlakte
70 m²
Perceeloppervlakte
81 m²
Inhoud
230 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€135.000 tot €160.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Callenfelsstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Callenfelsstraat 28

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
203.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
287.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.72 kg/m²

Tuin
Ja (25.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Balkon
Ja

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2800 Inwoners
1780 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1715 Woningvoorraad
€165.000 Gem. woningwaarde Scheldestraat e.o.
45% Koopwoningen
10.966 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Callenfelsstraat 28

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Callenfelsstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Callenfelsstraat 28?

De prijsindicatie voor Callenfelsstraat 28 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheldestraat e.o. is €165.000. Dat komt neer op circa €2.357 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Callenfelsstraat 28 zich tot de wijk Scheldestraat e.o.?

Callenfelsstraat 28 is een eengezinswoning, tussenwoning van 70 m² in de wijk Scheldestraat e.o.. De buurt telt 1.715 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.966 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Callenfelsstraat 28?

Callenfelsstraat 28 is een eengezinswoning, tussenwoning in Scheldestraat e.o., gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Callenfelsstraat 28 vergeleken met de buurt?

Callenfelsstraat 28 heeft 70 m² woonoppervlakte en 230 m³ inhoud. Het perceel is 81 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Scheldestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €165.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Callenfelsstraat 28 en wat betekent dat?

Callenfelsstraat 28 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-11-08. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Callenfelsstraat 28?

Callenfelsstraat 28 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 25 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Scheldestraat e.o.?

De wijk Scheldestraat e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €165.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldestraat e.o.?