Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 205 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
Kasteelstraat 174 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m² en een perceel van 125 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €165.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kasteelstraat 174
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
0.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Scheldestraat e.o. is €165.000. Dat komt neer op circa €805 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKasteelstraat 174 is een woonhuis van 205 m² in de wijk Scheldestraat e.o.. De buurt telt 1.715 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.966 inwoners per km².
Kasteelstraat 174 is een woonhuis in Scheldestraat e.o., gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Kasteelstraat 174 heeft 205 m² woonoppervlakte. Het perceel is 125 m². In Scheldestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €165.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Scheldestraat e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €165.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Kasteelstraat 174 in Scheldestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kasteelstraat 174: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.9 km.
Recreatie nabij Scheldestraat e.o.: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Kasteelstraat 174 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Scheldestraat e.o.. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1980, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.