Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 104 m²
Glacisstraat 125 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m² en een perceel van 104 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €165.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Glacisstraat 125
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
0.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Scheldestraat e.o. is €165.000. Dat komt neer op circa €1.341 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGlacisstraat 125 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Scheldestraat e.o.. De buurt telt 1.715 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.966 inwoners per km².
Glacisstraat 125 is een woonhuis in Scheldestraat e.o., gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Glacisstraat 125 heeft 123 m² woonoppervlakte. Het perceel is 104 m². In Scheldestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €165.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Glacisstraat 125 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-05-24. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 59.57 kg/jaar.
De wijk Scheldestraat e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €165.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Glacisstraat 125 in Scheldestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Glacisstraat 125: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.9 km.