Benedenwoning Hobeinstraat 60 Vlissingen

Hobeinstraat 60, 4381 PE Vlissingen

60 m² Bouwjaar 1957 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Hobeinstraat 60 is een benedenwoning in Vlissingen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €165.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
147 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Ligging
on_quiet_road, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hobeinstraat 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hobeinstraat 60

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
90.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
154.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.53 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2800 Inwoners
1780 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1715 Woningvoorraad
€165.000 Gem. woningwaarde Scheldestraat e.o.
45% Koopwoningen
10.966 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hobeinstraat 60

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Hobeinstraat 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Hobeinstraat 60?

De gemiddelde woningwaarde in Scheldestraat e.o. is €165.000. Dat komt neer op circa €2.750 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hobeinstraat 60 zich tot de wijk Scheldestraat e.o.?

Hobeinstraat 60 is een benedenwoning van 60 m² in de wijk Scheldestraat e.o.. De buurt telt 1.715 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.966 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hobeinstraat 60?

Hobeinstraat 60 is een benedenwoning in Scheldestraat e.o., gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hobeinstraat 60 vergeleken met de buurt?

Hobeinstraat 60 heeft 60 m² woonoppervlakte en 147 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Scheldestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €165.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hobeinstraat 60 en wat betekent dat?

Hobeinstraat 60 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-09-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hobeinstraat 60?

Hobeinstraat 60 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Scheldestraat e.o.?

De wijk Scheldestraat e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €165.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldestraat e.o.?

Vanuit Hobeinstraat 60 in Scheldestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1 km.