Woningdetails
- Type
- Penthouse
- Bouwvorm
- NewConstruction
- Bouwjaar
- 2017
- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Inhoud
- 4424 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €635.000 tot €735.000
De Willem Ruysstraat 45 is een penthouse in Vlissingen, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €165.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Willem Ruysstraat 45
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
0.9 kmWONINGTYPE G Het summum aan woongenot Ziet u zich hier al wonen en tot rust komen? Dit is uw kans!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor De Willem Ruysstraat 45 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheldestraat e.o. is €165.000. Dat komt neer op circa €1.044 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Willem Ruysstraat 45 is een penthouse van 158 m² in de wijk Scheldestraat e.o.. De buurt telt 1.715 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.966 inwoners per km².
De Willem Ruysstraat 45 is een penthouse in Scheldestraat e.o., gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
De Willem Ruysstraat 45 heeft 158 m² woonoppervlakte en 4424 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Scheldestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €165.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De Willem Ruysstraat 45 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-10-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De Willem Ruysstraat 45 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Scheldestraat e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €165.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit De Willem Ruysstraat 45 in Scheldestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1 km.