Eengezinswoning, hoekwoning De Willem Ruysstraat 13 Vlissingen

De Willem Ruysstraat 13, 4381 NK Vlissingen

110 m² Bouwjaar 2017 4 kamers 3 slaapkamers Label A

De Willem Ruysstraat 13 is een eengezinswoning, hoekwoning in Vlissingen, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 143 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €165.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor De Willem Ruysstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Willem Ruysstraat 13

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (42.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2800 Inwoners
1780 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1715 Woningvoorraad
€165.000 Gem. woningwaarde Scheldestraat e.o.
45% Koopwoningen
10.966 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Willem Ruysstraat 13

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over De Willem Ruysstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van De Willem Ruysstraat 13?

De prijsindicatie voor De Willem Ruysstraat 13 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheldestraat e.o. is €165.000. Dat komt neer op circa €1.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Willem Ruysstraat 13 zich tot de wijk Scheldestraat e.o.?

De Willem Ruysstraat 13 is een eengezinswoning, hoekwoning van 110 m² in de wijk Scheldestraat e.o.. De buurt telt 1.715 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.966 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Willem Ruysstraat 13?

De Willem Ruysstraat 13 is een eengezinswoning, hoekwoning in Scheldestraat e.o., gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is De Willem Ruysstraat 13 vergeleken met de buurt?

De Willem Ruysstraat 13 heeft 110 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Scheldestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €165.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Willem Ruysstraat 13 en wat betekent dat?

De Willem Ruysstraat 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-04-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Willem Ruysstraat 13?

De Willem Ruysstraat 13 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 42 m².

Hoe is de woningmarkt in Scheldestraat e.o.?

De wijk Scheldestraat e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €165.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldestraat e.o.?