Streetview Badhuisstraat 34 Vlissingen

Badhuisstraat 34, 4381 LT Vlissingen

425 m²

Badhuisstraat 34 is een woonhuis in Vlissingen. De woning heeft een woonoppervlakte van 425 m² en een perceel van 214 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €165.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
425 m²
Perceeloppervlakte
214 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Badhuisstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2800 Inwoners
1780 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1715 Woningvoorraad
€165.000 Gem. woningwaarde Scheldestraat e.o.
45% Koopwoningen
10.966 Inwoners per km²

Locatie van Badhuisstraat 34

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Badhuisstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Badhuisstraat 34?

De gemiddelde woningwaarde in Scheldestraat e.o. is €165.000. Dat komt neer op circa €388 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Badhuisstraat 34 zich tot de wijk Scheldestraat e.o.?

Badhuisstraat 34 is een woonhuis van 425 m² in de wijk Scheldestraat e.o.. De buurt telt 1.715 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.966 inwoners per km².

Hoe groot is Badhuisstraat 34 vergeleken met de buurt?

Badhuisstraat 34 heeft 425 m² woonoppervlakte. Het perceel is 214 m². In Scheldestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €165.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Scheldestraat e.o.?

De wijk Scheldestraat e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €165.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldestraat e.o.?

Vanuit Badhuisstraat 34 in Scheldestraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Scheldestraat e.o.?

Zorg en onderwijs in de buurt van Badhuisstraat 34: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Scheldestraat e.o.?

Recreatie nabij Scheldestraat e.o.: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Badhuisstraat 34?

Een woningrapport voor Badhuisstraat 34 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Scheldestraat e.o.. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.