Streetview Badhuisstraat 51 Vlissingen

Badhuisstraat 51, 4381 LN Vlissingen

62 m² Bouwjaar 1976 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Badhuisstraat 51 is een appartement in Vlissingen, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €134.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
180 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Badhuisstraat 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Badhuisstraat 51

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Vlissingen

765 Inwoners
455 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
553 Woningvoorraad
€134.000 Gem. woningwaarde Stadhuisplein e.o.
30% Koopwoningen
4.801 Inwoners per km²

Locatie van Badhuisstraat 51

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Badhuisstraat 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Badhuisstraat 51?

De prijsindicatie voor Badhuisstraat 51 ligt rond €95.000 tot €120.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadhuisplein e.o. is €134.000. Dat komt neer op circa €2.161 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Badhuisstraat 51 zich tot de wijk Stadhuisplein e.o.?

Badhuisstraat 51 is een appartement van 62 m² in de wijk Stadhuisplein e.o.. De buurt telt 553 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Badhuisstraat 51?

Badhuisstraat 51 is een appartement in Stadhuisplein e.o., gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Badhuisstraat 51 vergeleken met de buurt?

Badhuisstraat 51 heeft 62 m² woonoppervlakte en 180 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Stadhuisplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €134.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Badhuisstraat 51 en wat betekent dat?

Badhuisstraat 51 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-12-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Badhuisstraat 51?

Badhuisstraat 51 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stadhuisplein e.o.?

De wijk Stadhuisplein e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €134.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadhuisplein e.o.?

Vanuit Badhuisstraat 51 in Stadhuisplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.