Streetview Badhuisstraat 37 Vlissingen

Badhuisstraat 37, 4381 LN Vlissingen

305 m² Bouwjaar 1901 11 kamers 7 slaapkamers Label F

Badhuisstraat 37 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 305 m², een perceel van 256 m² en 11 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €134.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
305 m²
Perceeloppervlakte
256 m²
Inhoud
1050 m³
Kamers
11
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Badhuisstraat 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Badhuisstraat 37

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Vlissingen

765 Inwoners
455 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
553 Woningvoorraad
€134.000 Gem. woningwaarde Stadhuisplein e.o.
30% Koopwoningen
4.801 Inwoners per km²

Locatie van Badhuisstraat 37

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Badhuisstraat 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Badhuisstraat 37?

De gemiddelde woningwaarde in Stadhuisplein e.o. is €134.000. Dat komt neer op circa €439 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Badhuisstraat 37 zich tot de wijk Stadhuisplein e.o.?

Badhuisstraat 37 is een woonhuis van 305 m² in de wijk Stadhuisplein e.o.. De buurt telt 553 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Badhuisstraat 37?

Badhuisstraat 37 is een woonhuis in Stadhuisplein e.o., gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Badhuisstraat 37 vergeleken met de buurt?

Badhuisstraat 37 heeft 305 m² woonoppervlakte en 1050 m³ inhoud. Het perceel is 256 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Stadhuisplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €134.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Badhuisstraat 37 en wat betekent dat?

Badhuisstraat 37 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-01-13. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Badhuisstraat 37?

Badhuisstraat 37 heeft 11 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stadhuisplein e.o.?

De wijk Stadhuisplein e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €134.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadhuisplein e.o.?

Vanuit Badhuisstraat 37 in Stadhuisplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.