Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1901
- Woonoppervlakte
- 59 m²
- Perceeloppervlakte
- 205 m²
Coosje Buskenstraat 91 is een appartement in Vlissingen, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m² en een perceel van 205 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €466.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Coosje Buskenstraat 91
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
3.9 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
0.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Boulevards Bankert en Evertsen is €466.000. Dat komt neer op circa €7.898 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCoosje Buskenstraat 91 is een appartement van 59 m² in de wijk Boulevards Bankert en Evertsen. De buurt telt 616 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.149 inwoners per km².
Coosje Buskenstraat 91 is een appartement in Boulevards Bankert en Evertsen, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Coosje Buskenstraat 91 heeft 59 m² woonoppervlakte. Het perceel is 205 m². In Boulevards Bankert en Evertsen ligt de gemiddelde woningwaarde op €466.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Coosje Buskenstraat 91 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.73 kg/jaar.
De wijk Boulevards Bankert en Evertsen in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €466.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Coosje Buskenstraat 91 in Boulevards Bankert en Evertsen bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Coosje Buskenstraat 91: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 3.9 km.