Streetview Coosje Buskenstraat 63 Vlissingen

Coosje Buskenstraat 63, 4381 LB Vlissingen

70 m² Bouwjaar 1900 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Coosje Buskenstraat 63 is een appartement in Vlissingen, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €466.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
185 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Coosje Buskenstraat 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Coosje Buskenstraat 63

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

735 Inwoners
475 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
616 Woningvoorraad
€466.000 Gem. woningwaarde Boulevards Bankert en Evertsen
74% Koopwoningen
4.149 Inwoners per km²

Locatie van Coosje Buskenstraat 63

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Coosje Buskenstraat 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Coosje Buskenstraat 63?

De prijsindicatie voor Coosje Buskenstraat 63 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Boulevards Bankert en Evertsen is €466.000. Dat komt neer op circa €6.657 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Coosje Buskenstraat 63 zich tot de wijk Boulevards Bankert en Evertsen?

Coosje Buskenstraat 63 is een appartement van 70 m² in de wijk Boulevards Bankert en Evertsen. De buurt telt 616 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.149 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Coosje Buskenstraat 63?

Coosje Buskenstraat 63 is een appartement in Boulevards Bankert en Evertsen, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Coosje Buskenstraat 63 vergeleken met de buurt?

Coosje Buskenstraat 63 heeft 70 m² woonoppervlakte en 185 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Boulevards Bankert en Evertsen ligt de gemiddelde woningwaarde op €466.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Coosje Buskenstraat 63 en wat betekent dat?

Coosje Buskenstraat 63 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-01-16. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Coosje Buskenstraat 63?

Coosje Buskenstraat 63 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boulevards Bankert en Evertsen?

De wijk Boulevards Bankert en Evertsen in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €466.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.