Tussenverdieping Boulevard De Ruyter 426 Vlissingen

Boulevard De Ruyter 426, 4381 KP Vlissingen

96 m² Bouwjaar 1899 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Boulevard De Ruyter 426 is een tussenverdieping in Vlissingen, gebouwd in 1899. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €211.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1899
Woonoppervlakte
96 m²
Inhoud
317 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan water en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Boulevard De Ruyter 426

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boulevard De Ruyter 426

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
115.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.51 kg/m²

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Vlissingen

3745 Inwoners
2360 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2591 Woningvoorraad
€211.000 Gem. woningwaarde Oude Binnenstad
41% Koopwoningen
4.814 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boulevard De Ruyter 426

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Boulevard De Ruyter 426

Wat is de geschatte woningwaarde van Boulevard De Ruyter 426?

De prijsindicatie voor Boulevard De Ruyter 426 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Binnenstad is €211.000. Dat komt neer op circa €2.198 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boulevard De Ruyter 426 zich tot de wijk Oude Binnenstad?

Boulevard De Ruyter 426 is een tussenverdieping van 96 m² in de wijk Oude Binnenstad. De buurt telt 2.591 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.814 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boulevard De Ruyter 426?

Boulevard De Ruyter 426 is een tussenverdieping in Oude Binnenstad, gebouwd in 1899 (127 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Boulevard De Ruyter 426 vergeleken met de buurt?

Boulevard De Ruyter 426 heeft 96 m² woonoppervlakte en 317 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Oude Binnenstad ligt de gemiddelde woningwaarde op €211.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boulevard De Ruyter 426 en wat betekent dat?

Boulevard De Ruyter 426 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boulevard De Ruyter 426?

Boulevard De Ruyter 426 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oude Binnenstad?

De wijk Oude Binnenstad in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 3.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €211.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Binnenstad?