Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1675
- Woonoppervlakte
- 265 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Inhoud
- 950 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 3
Nieuwstraat 29 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1675. De woning heeft een woonoppervlakte van 265 m², een perceel van 130 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €211.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwstraat 29
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
0.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oude Binnenstad is €211.000. Dat komt neer op circa €796 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwstraat 29 is een woonhuis van 265 m² in de wijk Oude Binnenstad. De buurt telt 2.591 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.814 inwoners per km².
Nieuwstraat 29 is een woonhuis in Oude Binnenstad, gebouwd in 1675 (351 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwstraat 29 heeft 265 m² woonoppervlakte en 950 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Oude Binnenstad ligt de gemiddelde woningwaarde op €211.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwstraat 29 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Nieuwstraat 29 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Oude Binnenstad in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 3.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €211.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Nieuwstraat 29 in Oude Binnenstad bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwstraat 29: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.6 km.