Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1949
- Woonoppervlakte
- 339 m²
Nieuwendijk 25 is een woning in Vlissingen, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 339 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €211.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwendijk 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
0.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oude Binnenstad is €211.000. Dat komt neer op circa €622 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwendijk 25 is een woning van 339 m² in de wijk Oude Binnenstad. De buurt telt 2.591 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.814 inwoners per km².
Nieuwendijk 25 is een woning in Oude Binnenstad, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Nieuwendijk 25 heeft 339 m² woonoppervlakte. In Oude Binnenstad ligt de gemiddelde woningwaarde op €211.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwendijk 25 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-02-02. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 98.68 kg/jaar.
De wijk Oude Binnenstad in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 3.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €211.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Nieuwendijk 25 in Oude Binnenstad bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwendijk 25: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.6 km.
Recreatie nabij Oude Binnenstad: restaurant (0.2 km), cafe (0.3 km).