Bovenwoning (appartement) Wilhelminastraat 16 Vlissingen

Wilhelminastraat 16, 4381 BP Vlissingen

41 m² Bouwjaar 1957 2 kamers 1 slaapkamers Label F

Wilhelminastraat 16 is een bovenwoning (appartement) in Vlissingen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 41 m² en 2 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €211.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
41 m²
Inhoud
216 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€155.000 tot €180.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2017
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Wilhelminastraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilhelminastraat 16

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
173.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
356.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
69.14 kg/m²

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Vlissingen

3745 Inwoners
2360 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2591 Woningvoorraad
€211.000 Gem. woningwaarde Oude Binnenstad
41% Koopwoningen
4.814 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wilhelminastraat 16

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Wilhelminastraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelminastraat 16?

De prijsindicatie voor Wilhelminastraat 16 ligt rond €155.000 tot €180.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Binnenstad is €211.000. Dat komt neer op circa €5.146 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelminastraat 16 zich tot de wijk Oude Binnenstad?

Wilhelminastraat 16 is een bovenwoning (appartement) van 41 m² in de wijk Oude Binnenstad. De buurt telt 2.591 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.814 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelminastraat 16?

Wilhelminastraat 16 is een bovenwoning (appartement) in Oude Binnenstad, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wilhelminastraat 16 vergeleken met de buurt?

Wilhelminastraat 16 heeft 41 m² woonoppervlakte en 216 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Oude Binnenstad ligt de gemiddelde woningwaarde op €211.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilhelminastraat 16 en wat betekent dat?

Wilhelminastraat 16 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-10-07. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 69.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wilhelminastraat 16?

Wilhelminastraat 16 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oude Binnenstad?

De wijk Oude Binnenstad in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 3.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €211.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Binnenstad?

Vanuit Wilhelminastraat 16 in Oude Binnenstad bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.