Tussenwoning Koraalzwamplantsoen 16 Vleuten

Koraalzwamplantsoen 16, 3451 HK Vleuten

124 m² Bouwjaar 2010 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Koraalzwamplantsoen 16 is een tussenwoning in Vleuten, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 124 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €570.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
124 m²
Inhoud
375 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Koraalzwamplantsoen 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koraalzwamplantsoen 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
78.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
120.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.14 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gemeubileerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (56.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Vleuten

7585 Inwoners
2750 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
2784 Woningvoorraad
€570.000 Gem. woningwaarde Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum
64% Koopwoningen
7.847 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koraalzwamplantsoen 16

Vergelijkbare woningen in Vleuten

Veelgestelde vragen over Koraalzwamplantsoen 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Koraalzwamplantsoen 16?

De prijsindicatie voor Koraalzwamplantsoen 16 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum is €570.000. Dat komt neer op circa €4.597 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koraalzwamplantsoen 16 zich tot de wijk Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum?

Koraalzwamplantsoen 16 is een tussenwoning van 124 m² in de wijk Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum. De buurt telt 2.784 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.847 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koraalzwamplantsoen 16?

Koraalzwamplantsoen 16 is een tussenwoning in Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koraalzwamplantsoen 16 vergeleken met de buurt?

Koraalzwamplantsoen 16 heeft 124 m² woonoppervlakte en 375 m³ inhoud. Het perceel is 124 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €570.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koraalzwamplantsoen 16 en wat betekent dat?

Koraalzwamplantsoen 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koraalzwamplantsoen 16?

Koraalzwamplantsoen 16 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 56 m².

Hoe is de woningmarkt in Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum?

De wijk Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum in Vleuten (Utrecht) kenmerkt zich door 7.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €570.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.