Streetview Ruiten A kanaal Oost III 4 Vlagtwedde

Ruiten A kanaal Oost III 4, 9541 XX Vlagtwedde

181 m² Bouwjaar 1980 8 kamers 6 slaapkamers Label C

Ruiten A kanaal Oost III 4 is een woonhuis in Vlagtwedde, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 4080 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
4080 m²
Inhoud
708 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Ruiten A kanaal Oost III 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruiten A kanaal Oost III 4

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlagtwedde

Onderwijs

Basisschool

2.9 km
Dagelijks

Supermarkt

3.9 km
Gezondheid

Huisarts

3.7 km
Vervoer

Treinstation

24.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.1 km
Gezondheid

Apotheek

3.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

21.8 km
Horeca

Restaurant

3.3 km
Horeca

Café

6.9 km
Cultuur

Bibliotheek

9.1 km
Cultuur

Bioscoop

20.1 km

Buurtinformatie in Vlagtwedde

215 Inwoners
90 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
89 Woningvoorraad
€407.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. ten oosten van Ruiten A-kanaal
90% Koopwoningen
16 Inwoners per km²

Locatie van Ruiten A kanaal Oost III 4

Vergelijkbare woningen in Vlagtwedde

Veelgestelde vragen over Ruiten A kanaal Oost III 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruiten A kanaal Oost III 4?

De prijsindicatie voor Ruiten A kanaal Oost III 4 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. ten oosten van Ruiten A-kanaal is €407.000. Dat komt neer op circa €2.249 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruiten A kanaal Oost III 4 zich tot de wijk Verspr.h. ten oosten van Ruiten A-kanaal?

Ruiten A kanaal Oost III 4 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Verspr.h. ten oosten van Ruiten A-kanaal. De buurt telt 89 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruiten A kanaal Oost III 4?

Ruiten A kanaal Oost III 4 is een woonhuis in Verspr.h. ten oosten van Ruiten A-kanaal, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ruiten A kanaal Oost III 4 vergeleken met de buurt?

Ruiten A kanaal Oost III 4 heeft 181 m² woonoppervlakte en 708 m³ inhoud. Het perceel is 4080 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Verspr.h. ten oosten van Ruiten A-kanaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruiten A kanaal Oost III 4 en wat betekent dat?

Ruiten A kanaal Oost III 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-08-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ruiten A kanaal Oost III 4?

Ruiten A kanaal Oost III 4 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. ten oosten van Ruiten A-kanaal?

De wijk Verspr.h. ten oosten van Ruiten A-kanaal in Vlagtwedde (Groningen) kenmerkt zich door 215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.