Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning Jan Pieterszoon Coenlaan 4 Vlaardingen

Jan Pieterszoon Coenlaan 4, 3131 NJ Vlaardingen

130 m² Bouwjaar 2000 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Jan Pieterszoon Coenlaan 4 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Vlaardingen, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 331 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
331 m²
Inhoud
561 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€710.000 tot €810.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Jan Pieterszoon Coenlaan 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Pieterszoon Coenlaan 4

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (70.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Vlaardingen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Vlaardingen

3700 Inwoners
1610 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1689 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Indische Buurt
53% Koopwoningen
6.924 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Pieterszoon Coenlaan 4

Vergelijkbare woningen in Vlaardingen

Veelgestelde vragen over Jan Pieterszoon Coenlaan 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Pieterszoon Coenlaan 4?

De prijsindicatie voor Jan Pieterszoon Coenlaan 4 ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt is €291.000. Dat komt neer op circa €2.238 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Pieterszoon Coenlaan 4 zich tot de wijk Indische Buurt?

Jan Pieterszoon Coenlaan 4 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 130 m² in de wijk Indische Buurt. De buurt telt 1.689 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Pieterszoon Coenlaan 4?

Jan Pieterszoon Coenlaan 4 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Indische Buurt, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Jan Pieterszoon Coenlaan 4 vergeleken met de buurt?

Jan Pieterszoon Coenlaan 4 heeft 130 m² woonoppervlakte en 561 m³ inhoud. Het perceel is 331 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Indische Buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Pieterszoon Coenlaan 4 en wat betekent dat?

Jan Pieterszoon Coenlaan 4 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Jan Pieterszoon Coenlaan 4?

Jan Pieterszoon Coenlaan 4 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 70 m².

Hoe is de woningmarkt in Indische Buurt?

De wijk Indische Buurt in Vlaardingen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische Buurt?

Vanuit Jan Pieterszoon Coenlaan 4 in Indische Buurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.