Streetview Buitenlandpoort 16 Vianen

Buitenlandpoort 16, 4132 XB Vianen

113 m² Bouwjaar 1932 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Buitenlandpoort 16 is een woonhuis in Vianen, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 223 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €542.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
223 m²
Inhoud
405 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Buitenlandpoort 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buitenlandpoort 16

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
214.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
307.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.52 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vianen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

12 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

12 km

Buurtinformatie in Vianen

165 Inwoners
70 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
70 Woningvoorraad
€542.000 Gem. woningwaarde Zederik-Noord
100% Koopwoningen
678 Inwoners per km²

Locatie van Buitenlandpoort 16

Vergelijkbare woningen in Vianen

Veelgestelde vragen over Buitenlandpoort 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Buitenlandpoort 16?

De prijsindicatie voor Buitenlandpoort 16 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Zederik-Noord is €542.000. Dat komt neer op circa €4.796 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buitenlandpoort 16 zich tot de wijk Zederik-Noord?

Buitenlandpoort 16 is een woonhuis van 113 m² in de wijk Zederik-Noord. De buurt telt 70 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 678 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buitenlandpoort 16?

Buitenlandpoort 16 is een woonhuis in Zederik-Noord, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Buitenlandpoort 16 vergeleken met de buurt?

Buitenlandpoort 16 heeft 113 m² woonoppervlakte en 405 m³ inhoud. Het perceel is 223 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Zederik-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €542.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buitenlandpoort 16 en wat betekent dat?

Buitenlandpoort 16 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-01-13. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Buitenlandpoort 16?

Buitenlandpoort 16 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zederik-Noord?

De wijk Zederik-Noord in Vianen (Utrecht) kenmerkt zich door 165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €542.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zederik-Noord?

Vanuit Buitenlandpoort 16 in Zederik-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 12 km, snelwegoprit op 1.5 km.