Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1938
- Woonoppervlakte
- 242 m²
- Perceeloppervlakte
- 1000 m²
Geliskensdijkweg 41 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m² en een perceel van 1000 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Geliskensdijkweg 41
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.3 kmSupermarkt
2.8 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
4.1 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
2.4 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
2.7 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
3.8 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Boekend is €484.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGeliskensdijkweg 41 is een woonhuis van 242 m² in de wijk Verspreide huizen Boekend. De buurt telt 94 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².
Geliskensdijkweg 41 is een woonhuis in Verspreide huizen Boekend, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Geliskensdijkweg 41 heeft 242 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1000 m². In Verspreide huizen Boekend ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Boekend in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Geliskensdijkweg 41 in Verspreide huizen Boekend bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Geliskensdijkweg 41: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.4 km, middelbare school op 2.5 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Boekend: restaurant (2.7 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor Geliskensdijkweg 41 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Boekend. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1938, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.